Půjčovna

Všeobecné podmínky a pravidla pro zapůjčení lyží, snowboardů a příslušenství
1.

Lyže a ostatní výbavu půjčujeme na základě sepsané smlouvy o zapůjčení, požadujeme dva doklady k ověření totožnosti, telefonní kontakt a vratnou kauci 3000kč, která Vám bude vyplacena při vrácení lyží. Při předběžné rezervaci účtujeme vratný rezervační poplatek ve výši 250kč, který Vám bude vrácen při vyzvednutí sportovního náčiní a nebo odečten z částky půjčovného.

2.

Lyže a Snowboardy půjčujeme plně funkční, nabroušené, navoskované a s vázáním seřízeným dle parametrů zákazníka.

3.

Zákazník bere na vědomí odpovědnost za zapůjčený materiál, jeho případné poškození nebo zcizení, které je povinen uhradit ( neděláme vědu z nějakého škrábance, ale vážné poškození nelze dotovat! )

 

Ceníky zimní půjčovny lyže,snowboard, výbavy.

 

Všeobecné podmínky a pravidla pro zapůjčení FREEBORDŮ A DOPLŇKŮ

1.

FREEBORD VÁM ZAPŮJČÍME NA ZÁKLADĚ SEPSANÉ SMLOUVY O ZAPŮJČENÍ, POŽADUJEME DVA DOKLADY K OVĚŘENÍ TOTOŽNOSTI, TELEFONNÍ KONTAKT A VRATNOU KAUCI NA KAŽDÝ FREEBOARD 4000 Kč, KTERÁ VÁM BUDE VYPLACENA PŘI NAVRÁCENÍ FREEBORDU.

2.

FREEBOARDY PŮJČUJEME PLNĚ FUNKČNÍ, ODPOVÍDAJÍCÍ DÉLKY DLE POSTAVY. DOPORUČUJEME POUŽITÍ PŘILBY, RUKAVIC, CHRÁNIČŮ ZÁPĚSTÍ, LOKTŮ A KOLEN. ZVLÁŠTĚ V ZAČÁTCÍCH NEBÝVÁ NOUZE O PÁDY A ODŘENINY.

3.

ZÁKAZNÍK BERE NA VĚDOMÍ ODPOVĚDNOST ZA ZAPŮJČENÝ FREEBORD A PŘÍPADNÉ DOPLŇKY, JEJICH POŠKOZENÍ, NEBO ZCIZENÍ, KTERÉ JE POVINEN UHRADIT (NEDĚLÁME VĚDU Z NĚJAKÉHO ŠKRÁBANCE, ALE ZNIČENÝ MATERIÁL NEJDE DOTOVAT). PŘÍPADNÉ ŠKODY SE HRADÍ ZE SLOŽENÉ KAUCE.

 

Ceníky letní freeboard půjčovny.

Galerie některých freebordů k zapůjčení.