OTEVÍRÁME NOVÉ PROSTORY

Vážení zákazníci, konečně se blíží chvíle kdy pro Vás otevřeme PROSTORY NOVÉHO HARYK BIKE & SKI SERVISU, v budově bývalé Menzy, v ulici U VĚTRNÍKU 3, Praha 6Petřiny viz mapka (vzdušnou čarou cca 1,5km od stávajícího servisu na Kajetánce, kde fungujeme za stejných podmínek, jako doposud)

Najdete nás zde

Náš NOVÝ SERVIS a OBCHŮDEK se nachází v přízemí budovy hned vlevo za prosklenným vstupem, což usnadňuje zejména dopravu kol, lyží a snowboardů na opravy.

 

Další novinkou je rozšíření sortimentu již fungující Haryk Půjčovny kol a FreebordůSJEZDOVÉ LYŽE, SNOWBOARDY A BĚŽKY.

 

Také nově zavádíme Bazárek lyží a bot, převážně orientovaný na dětské a juniorské lyže.

 

Servis lyží a snowboardů provádíme na strojích WINTERSTEIGER, s maximální péčí a zkušenostmi s mnohaleté praxe v oboru, samozřejmostí jsou opravy skluznic, strukturování, kompletní péče o hrany, voskování skluznic.

Seřizování vázání s potvrzením pro školy a lyžařské kurzy.

 

A zcela horkou novinkou je rozšíření sortimentu o SKATEBOARDY  OLDSKŮLOVÉHO STYLU sedmdesátých a osmdesátých let, kultovních značek POWELL PERALTA , BONES, DOG TOWN, HOSOI, SANTA CRUZ, INDEPENDENT a díly k nim.

Na přání sestavíme SKATE dle Vašich představ, nebo nabídneme z katalogové produkce kompletní. Také LONGBOARDY a TREKOVÉ BRUSLE pro nás nejsou problémem.

 

Servis kol i během příprav NOVÝCH PROSTOR samozřejmě funguje bez omezení, stačí jen zavolat na 737 158 082.