Race Bike

Race Bike Boxter

Nejvyšší model DH rámu z dílny Romana Bartosze, specialisty na malosériovou „Handmade“ výrobu Alu rámů na DH, Freride, 4X – Fourcross a Enduro. Tyto rámy se vyznačují neotřelým konstrukčním řešením a radikálními designy, které každého přesvědčí, že nejde o lecjakou sériovku.

Boxter na fotce je osazen dvoukorunkovou vidlicí Marzocchi Shiver USD, olej/pružina, která bezpečně spolyká všechny překážky při sjezdu. Zadní tlumič je od Foxe. O zastavení se spolehlivě postarají brzdy Hope V2Tech s plovoucími kotouči, libůstka od anglického výrobce. Kliky jsou od Race Face model Evolve DH, vyznačující se velkou pevností. Pedály platform HTI Leopard. Řazení je od firmy Sram, model XO-9sp. a jednopáčky Double tap. Rukojeti TLD-Troy Lee Design. Ráfky, sedlo, sedlovka, představec jsou od německého Da-Bomb, pláště Schwalbe, duše Foss.

 

 

Race Bike Dragster FR

Další dnes již nevyráběný kousek z mojí sbírky. Jedná se o Freeride variantu, osazení kola: přední vidlice Marzocchi 66, zadní pružení Fox DHX 5 Air, brzdy Hope Tech V2 s plovoucími kotouči 203/185mm, kliky Race Face Evolve DH-trojtác, řazení Sram Double Tap, přehazovačka Sram XO 9-speed, kola na ráfcích Da Bomb, náboje: přední Dt Swiss FR 20mm pevná osa, zadní American Classic pevná 12mm osa, pneu Schwalbe Smart Sam 26×2,25 Kevlar, duše Foss, pedály Da Bomb, sedlovka teleskopická Da Bomb Cannon, sedlo Da Bomb Skull 2.0, řídítka Fattboy, představec Answer, rukojeti Troy Lee Design