vysvětlení situace

Vážení zákazníci, příznivci a přátelé SKI SERVISU HARYK.

Jelikož jsem neustále terčem lživé a pomlouvačné kampaně ze strany jisté nejmenované osoby z konkurenční firmy, čímž je poškozováno mé jméno a pověst mojí firmy, jsem nucen na svou obranu Vám objasnit vzniklou situaci:

1) pro dotyčnou firmu jsem od roku 2006 prováděl smluvně ski servisy, kterými se mimo jiné živím od roku 1993, takže je naprostá lež, tvrzení výše zmíněné osoby, „že mě vychoval a naučil servisovat“.

2) vzhledem k tomu, že dotyčná firma již sama žádné broušení lyží neprovádí, ani nedisponuje strojem, který má na webu pro nalákání zákazníků (což považuji za podvod a klamavou reklamu), jsem se rozhodl k otevření vlastního servisu, kde mohu zákazníkům, spokojeným s mým předchozím servisováním, nabídnout služby stejného rozsahu a kvality a to bez jakéhokoliv zdražení!!! – oproti firmě, která servisy pouze sbírá, poté nechá u konkurence udělat, patřičně navýší cenu a vydává je za svojí zásluhu. Je na každém, aby si vytvořil vlastní úsudek.

3) na současné adrese U Větrníku 3 jsem si prostory pro servis pronajal od září 2012, jelikož v tomto termínu bylo plánováno stěhování výše zmíněné firmy do nových nájemních prostor ve Veleslavínu, což se bohužel opět již po několikáté odsunulo na neurčito… není tudíž pravda, že jsem si zde servis otevřel, abych jim „přetahoval klientelu“, neboť na této adrese už od října neměli být.

 

Servisem kol a lyží se živím již hezkou řádku let, za tu dobu mám dost spokojených zákazníků, čehož si považuji. Doufám, že každý rozumně zhodnotí vzniklou situaci a nenechá se ovlivnit nenávistným lhaním.

 

Za Ski servis Haryk – Martin David